top of page

פוסט המלצות

שופינג IL, יום הרווקים הסיני, בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, משלוחים בחינם מאמזון (מעל 49 דולר. אבל מי לא יגיע לזה?)... כל כך הרבה מבצעים יש החודש! הרשת מלאה בהמלצות לקניות לדברים לבית, בגדים ונעליים.. אז החלטתי לתת לכם את ההמלצות החמות שלי למשחקים ומוצרים ששווה להכיר.שעת שיא. משחק מחשבה מעולה לשחקן בודד, או למשחק משותף בתורות. עבודה על התארגנות, תכנון, ויסות אימפולסיביות ובקרה עצמית. מתאים לילדים החל מגיל 5 (עם תיווך) ולמבוגרים שאוהבים אתגרי חשיבה.מר תפו"א. עוד משחק שאני מאוד אוהבת, בעיקר לעבודה עם ילדים קטנים (שנה עד שלוש). תפוח האדמה הזה אולי נראה כמו סתם צעצוע... אבל הוא

כלי טיפולי מצוין, שמאפשר למידה ושכלול של אינספור מיומנויות.


סספנד הוא משחק נפלא לעבודה על ויסות אימפולסיביות, תכנון, דיוק ועידון תנועה. הוא מאתגר ולפעמים גם מצחיק... בעיקר מצחיק את הילדים, אם אני זו שנפסלת ראשונה.בלוקוס - עבודה על ריכוז, חשיבה מרחבית, עיכוב תגובה (''אינהיביציה'') וגמישות מחשבתית.

עם הצעירים אני אוהבת לשחק בזה כמו טטריס. למלא את השטח בלי חורים. ועם הגדולים אני משחקת לפי החוקים. משחק

אסטרטגי מאתגר ובכלל לא קל ...
פלוס פלוס - משחק בניה מקסים וצבעוני, המאפשר בניית דגמים שטוחים או תלת מימדיים. החלקים הקטנים של המשחק, מצוינים לעבודה על מיומנויות מוטוריות עדינות. בנוסף, ניתן להשתמש במשחק כדי לעבוד על: מיון – ארגון החלקים בקבוצות לפי צבע. תכנון – העלאת רעיון והכנת תוכנית לבנייה. פיתוח הדמיון – יצירת אינספור דגמים, חיות ויצורים ככל העולה על רוחו של הילד.

לפעמים... אנחנו יוצאים לדוג ביחד. אנחנו מתיישבים בסירה

(צלחת וסטיבולרית, מזרון או כסא) וכל השטח סביבנו

הוא הים. אנחנו מפזרים בו את הדגים ומנסים לדוג אותם בעזרת החכות. זה מצריך סבלנות, דיוק וריכוז. למתקדמים... אני מוסיפה מדי פעם גם סערה בים.


אחד ההימורים המוצלחים שלי היה המשחק הזה. הזמנתי אותו בלי להכיר.

סתם בגלל שהווזל הזה נראה לי חמוד. והוא באמת חמוד. גרביים מטוגנים, זבובונים מצופים בשוקולד, גלידת רגלי צפרדעים ופאי תולעים הם פשוט מעדן אמיתי!! .. אם אתה ווזל!

הווזל רעב. הוא מוכן לאכול הכל והרבה. הוא רק מחכה שיגיע ילד שיאכיל אותו בכל המעדנים המגוכחים שהוא אוהב. הוא פותח פה גדול ומחכה לכפית (הענקית!) שמגיעה בכל פעם בדרך אחרת.

בתחילת כל תור, מסובבים את המחוג בגלגל המשימות וזורקים את קוביית המספרים. מהגלגל מקבלים משימה מוטורית - קפיצות ארנב, ריקוד, סיבובים, צעידה, הליכה הפוכה ... ומהקוביה את מספר המאכלים שבהם נאכיל את הווזל.

זה אולי נשמע קל. אבל זה בכלל לא פשוט לקפוץ כמו ארנב בלי להפיל את האוכל מהכפית!

המשחק נהדר להשגת כל כך הרבה מטרות: מוטוריות, תחושתיות, חברתיות וקוגניטיביות. הוא מתאים לפעילות קבוצתית כיפית או למשחק של אחד על אחד. הוא מאפשר תרגול מיומנויות מוטוריות גסות. שמירה על שיווי משקל ויציבה. הוא מצוין לתרגל ויסות ומודעות גופנית - אם נקפוץ גבוה מדי או מהר מדי, המאכלים יפלו.

אפשר גם להפעיל את הדמיון ולהמציא מאכלים חדשים - לצייר אותם, לצבוע ולגזור.

גלידת פיסטוק, מישהו? 😜 אחד המשחקים החמודים... בעזרת הכף, תופסים כדור גלידה, לוחצים בעדינות על הכפתור שבראש הכף, ומשחררים את הכדור על הגביע. עד כאן....לא מסובך. אבל כמה כדורים תצליחו לשים אחד על השני?

ויסות כוח, קואורדינציה, מוטוריקה עדינה... מהכל יש במשחק הזה. וגם הרבה כיף 😃 עם קטנים יותר אני גם משחקת גם בחנות גלידה.


עם סניקי הסנאי אני עובדת על זיהוי צבעים, מוטוריקה עדינה (בדגש על פינץ'), הפרדת תנועה באצבעות וגם... כמו בהרבה משחקים אחרים –

על היכולת להפסיד בכבוד.ועם חבר שלו שלבי, אני עובדת על אותן מיומנויות מוטוריות

עדינות וגם על מניה ותפיסת כמות.משחק העץ הצבעוני והיפהפה הזה מתאים לעבודה עם ילדים בגילאים שונים. אפשר לעבוד איתו על בניה, מיון, העתקת דגם ועוד ככל העולה על רוחכם.
פליימוביל בית - *ה*משחק הדמיוני הכי אהוב על הילדים

שמגיעים אלי לקליניקה. ולא פחות אהוב על הבת האישית שלי 😊


חרוזי ג'לי שמתנפחים במים. מעולים לעבודה תחושתית או סתם בשביל הכיף.

קשה לי להמליץ על ערכה אחת של לגו... אבל אם תשאלו אותי מה הערכה הכי שווה שיש לי בבית ובקליניקה, כנראה שאמליץ על זו.

לגו 10712רוצים לקבל עוד המלצות? אפשר להצטרף גם לקבוצה החדשה שלי גלי כבר שיחקה ולטלגרם t.me/gali_already_played

Comments


Featured Posts

Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page